Büyük Üçgen – Grand Trine

Dolunay enerjisi dolu dizgin sürerken gökyüzünde oluşan Grand Trine’leri seyrediyorum keyifle :) Ne güzeldir o trineler, doğal kaynaktır insan için, mayandaki sağlam özelliklerdir, seni gel başar diye kamçılayan iç sesin, iç gücündür kimi zaman.

Efem Grand Trine, yani Büyük üçgeni, aynı elementi taşıyan burçlar üzerinde konuşlanmış gezegenlerin birbirine verdiği destek ve sinerji diye tanımlayabiliriz.

evreninkizi_grand_trine
Grand Trine

Bir burçta bulunan gezegen, aynı elementten olan diğer iki burçtaki gezegenlere 120 derecelik açıyla bağlanır ve görünümü oluşturduğu  evlerin temsil ettiği konularca, gezegenin niteliğine göre doğal bir enerji akışı gerçekleşir. Kişi bu evlerde oluşan görünümün konularınca oluşan akışı yaşamında hisseder ve dışarıdan herhangi bir müdahale gerekmeksizin sistem kendi içinde devinimi sağlayarak  şans faktörü yaratır. Özellikle Doğum Haritalarında bu açı olanlar hayatlarındaki bu doğal akışın enerjisinden faydalanarak farkındalıkla hareket etmeyi başarabilirlerse müthiş bir durum çıkarabilirler ortaya. Yine bireysel haritalarda varolan diğer zorlu açıların çözümlenmesinde ve dönüştürülmesinde, bu alanda oluşmuş Grand Trinelerin enerjisinden faydalanmak sonucu önemliği hiçte azımsanmayacak ölçüde etkiliyor.

Ateş Grubu Burçları: Koç – Aslan – Yay

Toprak Grubu Burçları: Boğa – Başak – Oğlak

Hava Grubu Burçları: İkizler – Terazi – Kova

Su Grubu Burçları: Yengeç – Akrep – Balık

Kollektif gezegenler arasındaki açı payları 8 derece, Bireysel gezegenler arasındaki açı payını maksimum 5 derece alabilirsiniz.  Venüs Koç 5 – Satürn Aslan 11 – Neptün Yay 6 derece Grand Trine görünümü oluşturur!

Büyük Ateş Üçgeni: Girişim, cesaret, istek. Ateş üçgeni olanlar istek, cesaret ve girişim için bir başkasına ihtiyaç duymaz. Enerji doğal olarak kişinin benliğinde vardır. Bu anlamda yol ve yön gösteren, olay kişi ya da duruma ihtiyaç duyulmaz. Ancak başkalarının liderliği kabul edilemeyebilinir bu açı altında. Gölge yönü kibir, bencillik.

Büyük Toprak Üçgeni: Kaynak yönetimi. Toprak üçgeni olanlar,oluşturma, geliştirme, yönetme ve dönüştürme konusunda doğal bir yetenek vardır. Her türlü maddi, manevi kaynakları dönüştürme kapasiteleri vardır. Ancak başkalarından yardım almak kabul edilemeyebilir, bu da ortak yaşamda sorun oluşturabilir. Gölge yönü aşırı yük yüklenme, suistimal edilme.

Büyük Hava Üçgeni: Zihinsel yeterlilik. Hava üçgeni olanlar zihinsel yetenekleri oldukça gelişmiştir. Her türlü beyin fırtınası bu açıda mevcuttur. Çok yönlü düşünme ve görebiliteleri vardır. Ancak başkalarının fikirlerini kabul etmeyebilirler, illa kendileri öğrenmelidirler. Gölge yönü saplantılı düşünceler.

Büyük Su Üçgeni: Duygusal Bağımsızlık. Hassasiyet, duygusal güven, hassasiyet oluşturmakta doğal bir enerji akışı söz konusudur. Su grubu burçlarında sıkça rastlanan bağımlı ilişkiler bu yapıda görülmez. Duygusal ihtiyaçlarını kendi kendine sağlama ve besleme görülür. Gölgesi dışarıdan gelen besleyici duygusal enerjiyi reddetme.

Evet sevgili dostlar yoğun gaz altında yazıyı tamamlamaya çalışıyorum zira atılan gazlar evlere kadar girdi :) Çok ağır şartlar altında çalışıyorum çooook :)  Dolunay ve takip eden günlerde Satürn, Neptün ve Jüpiter/Güneş arasında Büyük Su Üçgeni oluşuyor. Nedir bu üçgenin meali? HAYALLERİNİZE ULAŞMAK İÇİN SORUMLULUK VE SEBATLA İLERLEDİĞİNİZ TAKDİRDE EVREN SİZİNLE. Bunun için gerekli enerji içinizde mevcut! Türk halkıııııı uyuma, bu açı Türkiye Cumhuriyet’i haritasının çok önemli noktalarını tetikliyor! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!!!!

Öperim hepinizi, Sevgilerimle ve gazsız yaşamak dileğimle :)))))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × one =