Temmuz 2013 Transit Etkileri

İkizler burcundaki 1 yıllık transiti ile kendisini Cüpiter ilan ettiğim bu gezegenceyiz, Haziran sonunda Yengeç burcuna girmesiyle birlikte aslına geri döndü ve tekrardan oldu JÜPİTER :) Hayırlı uğurlu olsun şimdiden. Evet sevgili dostlar, Temmuz ayı ile birlikte Yengeç burçlarının dönemi başlar. Tüm Yengeç burçlarının doğum günleri şimdiden kutlu olsun. Bu ay hem zorlu, hemde kolaylıklı. Neden dersek, Yengeç burcundaki Güneş – Jüpiter ve Oğlak burcundaki Plüton sert bir münakaşaya girmiş durumda ve maalesef 3 gün sürecek bir transit değil bu, uzunca bir süreci etkileyeceğe benzer. Kriz durumları tavan yapar bu görünüm altında. Eğri-doğru derseniz, o da kolay ayırdedilemez. Koç burcundaki Uranüs’ün de 17 Temmuz itibariyle retro pozisyona geçmesi ve münakaşaya DAĞILIN ORDAN diyerekten rest çekmesiyle kim kimi yiyecek belli olmayacak gibi. Olumlu anlamda sosyal olayların, haksızlıkların, düzensizliklerin düzeltilmesi anlamında enerjiler taşır. Taşır da, bu görünüm oluştuğunda ciddi anlamda algı bozuklukları oluşur ve büyük plan görülemeyebilinir.  Ancak bununda çaresi var! Kendinizi yalnış ifade etmemek, ota tüye takılıp laf yetiştireceğim diye MERKEZDEN uzaklaşmamak, yani konuyu dağıtmamak. Plüton zaten retro, üstüne Uranüs’te retroya geçer ve karmik borçların ödenme zamanı başlar. BİNGOOOOO!!!! Nedir sizi merkezden uzaklaştıracak olan şey? KİŞİSEL YETERSİZLİKLERİNİZ!!! Ortada yetersizlik oldu mu illa ki bir kapatmak gerekir di mi? Hemide yıkıcı tarzda! Hah işte ders almadıysanız buyrun devam edin! Ancak Merkezden mesaj var: ” Ben merkez, beni duysun herkes” Merkezden uzaklaşmayın! Merkezden uzaklaşırsanız, bu canım anam enerjiyi heba edersiniz. Bu açılar düzensizlik düzenini yıkar, ayrıştırır ve parçalar. Ancak doğru kullanılırsa! Doğum haritasında Yengeç – Oğlak  aksı ile Koç – Terazi aksının 1 ila 15 derece arasında kişisel gezegenleri olanlar azami dikkat etsin! Bu görümün enerjisini fazlasıyla hissedebilirler. Yine aynı burçların ilk 10 günlük evresinde doğanlar azami dikkat etsinler bu yazdıklarıma. Birşeyleri feda etmek durumundasınız artık, eğer dönüşmek istiyorsanız tabi :)

Satürn 8 Temmuz itibariyle düz seyrine dönüyor bu tarih ve 10 gün sonrasına kadar gölgeli dönemdir.  Şubat 2013 sonrası yeniden düzenleme yaptığınız her konuyla ilgili hareketlenmeler başlar hayatınızda.  Bknz

https://www.evreninkizi.com/subat-ayi-transit-etkileri/

Tam da aynı gün Yengeç burcunda bir Yeni ay doğacak ve sonrası 14 Temmuz Satürn Jüpiter arasında bir trine görünümü oluşacak. Yengeç, Balık ve Akrepler bu açıdan olumlu yararlanacaklar. Bireysel haritası uygun olanlarda maddi gelirlerde artışlar. Ancak sabırlı olmak, dayanıklılık, kararlılık,organizasyon, iyi planlama, önceden düşünme yoluyla olacaktır bu artışlar. Bireysel anlamda daha olumlu ancak içinde bulunduğumuz durumla ilgili pekte olumlu olamayabilecek bir ay! Dikkat!!! Geleneksel yapılar catırdayabilir! E çatırdaması gerekiyordur :) Birşeyler feda edilecek ama neler bilemem?

Gelelim gezegen geçişlerine… Sevgiyle kalın, huzurda kalın… Öperim hepinizi :)

8 Temmuz 2013 Satürn Akrep burcunda düz seyrine geçiş

8 Temmuz 2013 Yengeç Burcunda Yeni Ay

13 Temmuz 2013 Mars Yengeç burcun geçişi

17 Temmuz 2013 Uranüs Koç burcunda geri hareket başlangıç

20 Temmuz 2013 Merkür Yengeç burcunda düz seyrine geçiş

22 Temmuz 2013 Venüs Başak burcu geçişi

22 Temmuz 2013 Güneş Aslan burcu geçişi

22 Temmuz 2013 Kova burcunda Dolunay

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 + two =