Mayıs Ayı Transit Etkileri

Halaya durmuşsa Mayıs, sokağın sesi de olur

Devrim nedir?

1. hareket halinde bir şeyin bir eğri çizerek dönmesi, devretmesi. 

2. köklü değişiklik, inkılap. 

3. eski olduğu fark edileni yıkıp yerine yeni olduğu farz edileni koymak. 

4. İhtilal.

Dan dun devrimden girdim yazıya, malum her yıl olduğu gibi 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günüyle girdik bu yıl da Mayıs ayına. Yeri gelmişken dünyaya gelme müsebbibimden biri olan Babişkomun da böyle anlamlı ve onurlu bir günde doğmuş olması ayriyetten beni mutlu eden diğer bir nokta. Doğum günün kutlu olsun Babişko! Ve tüm Boğaların doğum günleri şimdiden kutlu olsun :)

kavusma

Devrim demiştik! Nedir devrimin tüm alanlardan bağımsız olan anlamı? Eski olduğu fark edileni yıkıp yerine yeni olanı, yeniliğe uygun olanı koymak yani kökten değişim. Evet devrim zamanı dostlar :) Türkçesi İçsel devrimin zamanı :) Öyle kocayı/hanımı bırakayım yenisini bulayım, zaten epey eskimişti tarzı uyanıkların(!) devrimi değil bu devrim :) Klavye başında iki tane devrim türküsü çalıp, eskimiş olana hizmet etmeyi kanun belleyenlerin devrimi de değil bu devrim :) Onun adı da zaten devrim değil ;) ÖNCE ESKİYEN SENİ BIRAK BAKALIM HELE Bİ SEN :)))) Eski sisteme hizmet ederekten devrim mevrim yapılmaz….

Daha kendini yenilemeden kitlesel yenilenmeye de hizmet edemezsin haberin ola :) Öööle falanca yalnış yolda, ben onu kurtarırım fantazilerine de fazla kaptırma kendini, önce sen bi kendini kurtar bakalım ;) Herkes birbirini kurtarmanın telaşına düşmüş yada birbirinden kurtulmanın, gel gelelim dönüp aynaya bakan yok! Sıkışınca kaç! düsturun bu değil mi? :) Öyle yağma yok dostlarım. Zamanı gelen dönüşecek, ister kolaylıkla, ister belayla! Evren alternatifi belirler de, Özgür İradeye müdahale etmez. Yol bellidir, varacağın nokta bellidir lakin nasıl gideceğini (gidiş şeklini)sen belirlersin, ister ıkına ıkına, ister takla ata ata sana kalmış!

Lütfen şu ” Acaba hayatım alt üst olur mu? Acaba eski sevgilim döner mi? Geleceğimde evliliğim ne olacak ” tarzı sorularınızın cevaplarını bulmak için astrolojiye başvurmayın. Ve lütfen şu GELECEK kavramını sizden bağımsız bir yazgı olarak görme alışkanlığınızı bırakın artık! Siz madde ve mana ötesinde yaratılmışların en donanımlısınız. Lütfen artık kader kavramını, noktası, virgülüne kadar yazılmış ve kendinizi de uymak zorunda bırakılmış sürünün bir ferdi olarak tanımlandırmaktan vazgeçin. En azından buna niyetlenin! Niyetlenin ki farkedemediklerinizin kapısı da açılsın bilincinizde. BAkın Mart sonundan itibaren zorlu bir dönem başladı ve önümüzde 4 tutulma daha var. İşte bu tutulmalar ve tutulma esnasındaki zorlanmalar hep bırakılması gerekenleri bırakma iradesini kullanaMAMAKTAN kaynaklı sistemsel olaylardır. Yani ısrar edersen zorluklarla, ağır bedellerle bırakırsın! Bu iş bu kadar basit!

Sen yapman gerekeni yapıyorsan bu korku niye? Tutulmalardan zorlu döngülerden etkilenmek istemiyorsanız da görevinizi zamanında yapın! Farkında olun! Özünüzle sözünüzü bir edin, sözünüzle aklınızı bir edin, aklınızla eyleminizi bir edin sonrasını evrene bırakın! Zorlanıyorsanız da emin olun içinizde çatışma yaratmışsınızdır zorlandığınız konuyla ilgili. Eğer zorlanan sizseniz bu onun şunun bunun değil,sizin çatışmanızdır, mutlaka direnç gösterdiğiniz bir nokta vardır ve o nokta da hayatınızın gidişatını etkileyen kilit noktasıdır unutmayın. Herşey kendinizden kendinize… 


İşte o yüzden bu ay devrim ayı sevgili dostlarım, elbette bireysel haritası uygun olanların :) olmayanlarsa en azından niyetlensin ki şimdiden, güzelliklerle kolaylıklarla açsın kendini yeniye :) Evet önümüzde 10 Mayısta Boğa burcunda bir Güneş tutulması ve 25 Mayısta Yay burcunda bir ay tutulması var. Bu tutulmalar öcü değil, sunulmuş bir armağan. Özellikle bu Mayıs ayındaki iki tutulma hakedişleri ve sonrasını işaret ediyor! Yani geçmişte ne yaptıysan ona uygun şeyler bulursun önünde, bunu değiştiremezsin! Ama bugünden başlayarak yarınını değiştirebilirsin! Sır da sensin, giz de sensin, mucize de sensin!

Mayıs Ayı gökyüzü hareketleri aşağıdadır

1 Mayıs 2013 Merkür Boğa burcu girişi

9 Mayıs 2013 Venüs İkizler burcu girişi

10 Mayıs 2013 03:26 Boğa burcunda Halkalı Güneş Tutulması ve Yeni Ay

15 Mayıs 2013 Merkür İkizler burcu girişi

21 Mayıs 2013 Güneş İkizler burcu girişi

25 Mayıs 2013 07:11 Yay/İkizler hattında Gölgeli Ay Tutulması ve Dolunay

31 Mayıs 2013 Merkür Yengeç burcu girişi

31 Mayıs 2013 Mars İkizler burcu girişi

Tüm emekçilerin ve emeğin değerini bilenlerin günü kutlu olsun der bir devrim türküsü ile yazıma son veririm…. Hadi bakalım öperim hepinizi…. Sevgilerimle :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 + 17 =