Mars Yay Burcunda

Mars, 14 Eylül 2014 TS ile yaklaşık olarak 01:00 itibariyle Akrep burcundaki seyrini tamamlayarak Yay burcuna hemi de gümbür gümbür girdi. Gümbür gümbür diyorum zira Yay burcuna girmekle kalmadı, girer girmez önce, İkizler burcundaki Merkür’e kafa attı, hızını alamadığından mütevellit, ikisi birbirini yerken ne hikmetse birlik olup Neptün’e sardılar :))) Gülmeyin çünkü durum böyle :) Aslına bakarsanız yazımın ana amacı bu kim kimi yerse durumu değil ancak ufaktan hatırlatma yapmak adına bunu kendime bir borç bildim. Çok mu  sorumluyum ne? :))))Bir kararda duramaktan pek hazzetmeyen, bulunduğu ortama göre strateji belirleyen, bazen de azcık fırsatçı değişken grup burçları içinde bir savaş çıktı. Sorun var ancak sorunu üstlenen yok. E bi üstlenen olmayınca da çözüm hayal oldu. Kim kimi bastıracak, kim kimden üstün çıkacak telaşı aldı gitti. Önümüzdeki 1 hafta sonunda bu karışıklık bitecek fakat kıvırma sevdalıları ben buradayım diye bağırmış olacak. Yaşadığınız durum tüm gerçekliğiyle karşınızda olacak belki, ancak kıvırmaya alışkın olanlar kıvırmaya devam edecek, bu durumun farkında olanlar da gereğini yerine getirecek. Ne olacak canııııııım görmezden geleyimciler de neyi hazırladılarsa onu yiyecekler bi zahmet. Efem önümüzdeki 1 hafta boyunca, sorumluluk almaya gönlü olmayan değişken grupta, gezegen yerleşimi olanlar tikkat etsinler. Sorumluluğu seve seve yüklenecek birinin kucağına düşebilirler, ancak yanlarına öz-saygılarını da almayı unutmasınlar, çünkü pek bir ihtiyaçları olacak doğru sonuca varmak için öz-saygılarına :) Herneyse konumuz bu değil!

Mars yay burcunda azcık huzursuzdur. Zihinsel alışkanlıkları, yüzeyselliği dürtüklemeye yatkındır. Var mı yok mu? Gerçek mi – mış gibi mi? bunlara odaklanmaya sevkeder diyebiliriz. Tabi biraz şaka yaparaktan :) Ayrıca ucu derinlere dayanan dirençlerinizden dolayı besleyemediğiniz cesaretinizi de körükler. Dolayısıyla şu 2 gün boyunca kendinize samimi olamadığımızdan dolayı göremediğimiz gerçekler, yaptıklarımızın sonuçlarından oluşan bir sofra olarak önümüze konabilir. Var sandıklarınızın aslında olmadığı, yok saydıklarınızın da aslında gün gibi ortada olacağı bir süreç olabilir birçoğunuz için. İdealize eğiliminize dikkat ediverin. Bir haftalık süreç biraz, hoşumıza gitmeyecek şeylerin açığa çıkışı gibi görünsede bir çok insan için yeni bir başlangıç niteliği taşıyacaktır. O yüzden durumlara takılı kalmayalım mümkün mertebe. Güçlenmeniz için aldatılmanız gerekiyorsa aldatılacaksınız, kaybetmeniz gerekiyorsa kaybedeceksiniz örneğin. Bu gerekliliği kim belirliyor derseniz, BİZ belirliyoruz.

Evet öncelikle Ateş grubu burçları, Koç, Aslan ve Yay burçları için oldukça enerjik ve şanslı bir bir ay var önümüzde. Adım atamadığınız, beklemede olan atılımlarınızı Mars’ın verdiği enerjiyle harmanlama zamanı sizin için şimdi. Jüpiter’in de Aslan burcunda olmasından mütevellit şans, fırsatlar, genişleten enerjiler sizden yana. Tabi Ateş grup burçlarından sonra İkizler burcu hariç Hava grubu burçları da bu olumlu potansiyelli enerjiden biraz çabayla faydalanabilirler. Ancak Başak, Balık ve İkizler burçları şanslarını fazla zorlamasınlar. İlla Öz burç yada yükselen burcunuzun bu gruptan olması gerekmez, ilgili burçlarda kişisel gezegeninizin olması yeterli.  Özellikle ay sonuna doğru Mars, Jüpiter ve Uranüsün oluşturacağı Büyük ATEŞ üçgeni pek çok kişiyi rahatlatacak. Buna 24 Eylül’de Terazi burcunda doğacak yeniay da dahil, biraz daha rahatlama ve yeni bir döngüye başlama zamanı diyebilirim rahatlıkla :)

Pek bi seviyorum bu şarkıyı: Yeniden…. Belki de bana benim gibi bir ahmak lazım!!! :)

Çakralarınıza sahip olun… Öperim hepinizi, sevgilerimle….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 + eleven =