Jüpiter Galaktik Merkez’den Geçiyor (21-24 Kasım 2019)

Jüpiter Galaktik Merkez’den geçiyor. Venüs de Jüpiter kavuşumuyla aynı bölge enerjisini iki kez aktifleştiriyor. Bugünden itibaren 24 Kasım’a kadar olan süreç çok özel zamanları işaret ediyor arkadaşlar. 12 yılda bir gelen günlerden birindeyiz. 2019 yılının yoğunluğuna ve getirdiği sorumluluklarla dolu günlerine biraz ara verme ve nefes alma zamanı gibi düşünebiliriz. Galaktik Merkez nedir konusuyla ilgili ayrıntılı bilgi vermek isterdim ancak 2020 danışmanlıkları ve önümüzdeki yıl projelerime yoğun olarak odaklandığımdan detaylı açıklama yapamıyorum. Ocak ayı gibi Galaktik Merkez’i derin inceleyeceğim bir bilgilendirme videosu hazırlamayı planlıyorum.

Tabi bu 5 günlük enerjisi yüksek günleri boş geçmememiz açısından nasıl değerlendiririz sorusunun cevaplarını kısa kısa vermek istiyorum. Galaktik Merkez en kısa tanımıyla, zodyakta ilahi merkez ya da Kozmik alan tabirleriyle nitelendirilen bir bölgedir. Yay burcunun 26° 27°sinde çalışmakla birlikte, 28°üzerinde de çok aktif çalıştığını tespit ettiğim haritalar da mevcut.

Yani Yay 26° 27° 28° üzerinden geçişlerde aktifleşen bir bölge olarak tanımlayabiliriz. Bir önceki Jüpiter Galaktik Merkez geçişi Aralık 2007’de yaşanmıştı. O dönem Pluto da Aynı bölgeyi Jüpiter’le birlikte tarıyordu.

21 – 24 Kasım arası ise Jüpiter ve Venüs yani iki iyicil birlikte aynı bölgeyi tarayacaklar.

Evvela etki alacak kişiler 26° 27° 28° Yay/İkizler/Başak/Balık burçları üzerinde gezegeni olanlardır. Ay, Merkür, Venüs ve Jüpiter’i olanlar nispeten daha olumlu; Güneş, Mars, Satürn, Uranüs, Pluto, Düğümleri olanlar ise krizli geçişlere meyilliler. Bu burçların ilgili derecelerine yerleşmiş bir Jüpiter’in asaleti düşük bir burçta da olsa çok olumlu çalıştırılabildiğini ve harita genelindeki zayıf konfigürasyonları dönüştürebildiğini fark ettim.

O nedenle 25 Kasım’a kadar yaşadığınız eş zamanlılıklara dikkatinizi vermenizi öneririm.
Beraberinde rüyalarınıza dikkat edin. Bu eş zamanlılıklar, rüyalarınızda aktifleşen vizyonlar haberci değil, şifalandırıcı nitelik taşımakta. Nerede hata yaptığınızı, nereye bakmanız gerektiğini, hangi konuda kısır kaldığınızı ya da nasıl hareket etmeniz gerektiğini ayan beyan gösteren vizyonlar olabilir. Merkür Akrep’te durağanda ve Neptün’den destek alan pozisyonda.

Geçmişten bu gününüze akan, geçmişten bu gününüzü etkileyen blokajları fark etmek ve bu blokajla ilgilenmek için çok elverişli günlerdeyiz. Merkür ve Jüpiter konfigürasyonları bunları fark etmede destekleyici enerjiler taşırken; Mars Akrep geçişi de fark ettiğimiz şeyleri aşma konusunda irade, cesaret, kararlılık ve güç verecek.

Bunun yanında hakedişi olanlara, haritası uygun olan kişilere çeşitli şans, fırsat, yükselişler getirebilir. İlişkiler/ortaklıklar, finansal konular, sağlık konuları, akademik konular ile hukuksal konularda bir çok kişiye destek sağlayacak günlerdeyiz.

*Doğaya, hayvanlara, insanlara hayrınız dokunacak bir şey yapın.

*Pencerenize konan bir kuşa ekmek kırıntısı verin.

*Dalları kurumuş bir ağacı budayın.

*İhtiyacı olan bir insana kulak verin.

Davranışlarınızın etikliğine ve niyetlerinize dikkat edin. Çünkü Merkez bilir ve Merkez kandırılamaz!

Esas olan niyettir arkadaşlar. Niyetiniz nispetinde, niyetiniz kadar gelir o destek ;) Niyeti salih olanın da yolu açılır.

Esen Kalın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 + 14 =