Etiket arşivi: astroloji

27 Ekim 2015 Boğa Burcunda Dolunay

27 Ekim 2015 TS ile 15:06 civarı Boğa burcunun 3 derecesinde bir Dolunay gerçekleşti.  An’ın haritasında Kova burcu 26 derece yükseliyor. Dolunay 2.evde, yöneticisi Venüs 7.evdeki Başak burcunda, Mars ve Jüpiter’le kavuşuyor. Bu kavuşum 11.evdeki Pluton’dan üçgen açıyla destek almış.

27 Ekim 2015 Boğa Burcunda Dolunay yazısına devam et

10 Ağustos 2014 Kova Burcunda Dolunay

10 Ağustos 2014 Pazar akşamı TS ile yaklaşık 21:10 sularında Kova burcunun 18 derecesinde Dolunay gerçekleşecek. Dolunay Satürn’le T-kare etkili. Dolayısıyla öyle süt liman bir enerji barındırmıyor. Özellikle sabit grup burçları Boğa, Aslan, Akrep ve Kova burçları ile bu burçlarda kişisel gezegenli olanlar baskın olarak Dolunaydan etkilenirler. Bu burçlar üzerinde gergin açılı gezegen yerleşimi olanlar da en baskın enerjiyi hissederek Dolunaydan etkilenirler.

Dolunay T-kare etkili demiştim. Aslan burcunda 6.evdeki Güneş ve Merkür, Kova burcunda 12.evdeki Ay ve Akrep burcunda 8.evdeki Satürn epeyce riskli bir T-kare oluşturuyor. Buna ilaveten Yengeç burcunda transitine devam eden Venüs, Akrep burcundaki Marsla Kare açı kuruyor. Sadece olumsuz açılar mı var diye hezeyana kapılmaya meylettirmeden söyleyeyim, şirinmi şirin bir dikdörtgen de var gökyüzünde. Üstelik köşelerde Güneş ve Ay bağlantılı :) Çok fazla teknik mevzuata girmeden kestirmeden değerlendirmelerimi sizlerle paylaşmak istiyorum. 10 Ağustos 2014 Kova Burcunda Dolunay yazısına devam et