Danışmanlık Hizmetleri

Doğum Haritası tıpkı parmak izimiz gibidir. Doğum anında tüm gezegen, asteroid ve Astrolojik noktalar hayatımızdaki dinamikler hakkında ipuçları verir. Yaşam yolu boyunca karşılaştığımız problemler bizim AN’dakini algılayış biçimimizle alakalıdır. İşte Doğum haritası içinde bulunduğumuz koşullar ve bu koşulları nasıl kullandığımız konusunda bilinçlenme sağlar. Bu çalışmalar fal değil, koşullar ve koşulları ve zamanı doğru kullanmak hakkında bilgi vererek içinde bulunduğunuz potansiyeli ne kadar verimli kullanabileceğinizi görmenize ya da farketmenize olanak sağlayan bilimsel bir çalışmadır. Çalışmalar yüz yüze 2 saatlik bir görüşme şeklindedir. Ankara dışında yaşayanlar için yüz yüze görüşememe sorununa farklı kanallardan çözüm bulabiliyorum. Özellikle sormak istediğiniz konularla ilgili sorularınızı rapor hazırlanmadan belirtmeniz üzerinde detaylı çalışma yapmamı sağlayacaktır. Çalışmalar üç şekilde yapılır.
Her üç çalışma için de tarafınızdan verilecek bilgiler aşağıda sıralanmıştır. Vereceğiniz bilgilerin hassaslığı, çıkaracağım raporun netleşmesi için önemli bir konudur. Bu yüzden doğum saatini bilmeyenler için aşağıdaki hizmetleri veremiyorum. Hizmet başvuruları mail yoluyla yapılır. info@evreninkizi.com adresinden iletişime geçebilirsiniz…

-İsim Soyad
-Doğum tarihi
-Doğum yeri
-Doğum saati

1-) Doğum Haritası (Karma Analizi)
Doğum anınızdaki horoskopunuz çıkartılır. Potansiyelleriniz, ayrıca karmik özelliklerinizin, kişilik özelliklerinizin, zayıf yönleriniz ve baskın özellikleriniz konusunda hazırlanan bir çalışmadır. Bir nevi nereden geldiğinizin ve yolculuğunuzun nereye olduğunun, hayat potansiyelinizin çözümlemesidir. Yaşam yolunda karşılaşacağınız deneyimler, dersler ve kendi iradenizi kullanarak yön tayin etmenize ışık tutacak bir çalışmadır. Özellikle döngü halinde yaşanan sıkıntılar konusunda bilinçli bir farkındalık sağlamanıza yardımcı olur.

2-) Yıllık analiz
Özel noktalar, koşullarınız, iş çalışma, arkadaşlar, ilişkiler çocuklar gibi hayatınızın her alanında içinde bulunduğumuz yıla ait gezegen transitlerinin açılımı. Transitler hayatınızın her alanında olabilişecek fırsatlar, gelişmeler ve değişimler hakkında bilgi verir. Özgür iradenizle doğru zamanda doğru atılımlarla olanakları kullanmanıza yardımcı olur.

3-)İlişki Raporu (Sinastri)
Tüm hayat ortaklarınızla kendi haritanızın karşılaştırmalı raporudur. Eş, Sevgili, anne-baba, kardeşler, arkadaşlar hatta iş ortaklarınızla uyum- uyumsuzluk, çatışma gibi yaşanabilecek potansiyeller hakkında bilgi veren bir çalışmadır. Transitler baz alınarak, ortaklık kurulabilecek uygun zamanlar( iş ortaklığı, evlilik zamanı vs) hakkında bilgiler verir.

“Danışmanlık Hizmetleri” üzerine 4 düşünce

  1. Mrb.Doğum harita mi cikarttirmak istiyorum.özellikle ilişkiler konusunda..15 eylül 2015 biriyle tanıştım çok iyi anlasiyorduk ocak ayıyla beraber aramız bozulmaya başladı.16şubatta kötüledii 29 martta iletişim koptu beni sevmedigini soyledi ama ben buna inanmıyorum kıskançlık yuzunden bozuldu aramız her fırsatta yanıma gelen insan sevmediğini söylüyor.artık konuşmuyoruz.farklı şehirlerde yaşıyoruz.erkek arkadaşım 10.10.1989 ben 27.08.1988 doğumluyum sabah 6 civarı dogmusum ankara polatlı da doğdum.erkek arkadasimin saatini bilmiyorum eskisehir doğumlu .birgün gelirde aramız düzelir mi.tesekkurler şimdiden.Beni hayatimin en zor zamaninda yalnız bıraktı annem karaciger nakil ameliyati oldu ben v ericiydim.çok zor gunler geçirdik bu zamanlarda gitti 17 şubatta ameliyat oldum.suan tanışmak isteyen birisi var ben onunla tanısamıyorum.erkek arkadasimin dönecegi hissi var bu hissi atamiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen − four =

EVRENİN MATEMATİĞİ

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.