8 Haziran 2013 İkizler Burcunda Yeni Ay

Merhaba Sevgili Dostlar, gündem ve babamın ameliyatı nedeniyle bir süre sitemden uzak kaldım. Bu sebeplerden mütevellit Yeni ay değerlendirmelerine ek olaraktan Haziran ayına genel bakış tadında hazırladım bu yazımı.

Devrim devrim diye yırtındım Mayıs başından bu yana, iyi ki de yırtınmışım. Bizi bunaltan herşey gücünü bizden alır, yani halkın iradesinden. Eski sisteme hizmet ederekten devrim mevrim yapılmaz dedim. Neydi bunun açılımı; gücünü seni bunaltan şeye verme! Kendine ver!Bakın 8 Haziran itibariyle gökyüzünde iç içe geçmiş tam 5 adet YOD oluştu. Yod’ların her biri Ay ve Güneş’i de kapsıyor. Bu ne demek. YOD’un temsil ettiği anlamlara ilişkin –KİŞİSEL ÇIKARLARDOĞRULTUSUNDA YAPILAN BİRŞEYLER ki burada ki tuzak budur!– Umulanın bulunmayacağı ihtimali yüksek! Evrensel sistemin müdahalesi var demek. Bir milyon tane tespitim var bu konuda! İşin içine evrensel sistemin müdahalesi girdimi, kimse ne parasına güvensin ne çenesine ne de çevresindeki goygoyculara! Hele ki tıçı ayrı başı ayrı oynayanlar! Aslında hiç bir zaman iki eliyle bir olayı doğrultamamış olup, kısa yoldan çıkar elde etmek için olduğundan farklı görünmeye çalışanlar. İster tanrının parmağı deyin ister evrenin parmağı, bu görünümler altında ne yaparsanız yapın nihai sonucu değiştiremezsiniz! Çünkü burada kıssadan hisseleri vardır evrenin ve çoğu da işinize gelmeyecek kıssadan hisselerdir! Yok mu peki bu görünümden hayırla çıkmanın yolu? VAR!; Bunun için görünümün anlamını bilmek ve o doğrultuda evrensel sistemle birlikte hareket etmek gerek. Bunun başka yolu yoktur bunu bilin canlarım. Yok ben burnumun dikine giderim diyorsanız da, e buyrun gidin. Fakat sonrasında neden birşeyler olmadı, neden işler rayına oturmadı diye benim başımın etini yimeyin, benim ki de can! :)

25 Mayıs dolunayı birilerinin canına ot tıkayacak dedim. Bakınız: https://www.evreninkizi.com/25-mayis-2013-yay-burcunda-ay-tutulmasi-ve-dolunay/Evrensel sistem içinde geriye dönüşünü almadığınız hiç bir tohum yoktur bunu unutmayın. Öyle ücreti bilmem kaç liradan bilmem kaç seansla karma temizleme, geçmiş temizleme girdabına kapıldıysanız daha çooook kapı kapı dolaşırsınız pür’u pak olabilmek için. Paranız evrensel sisteme geçmez bunu anlayın artık! (Paralarının evrensel sisteme geçmeyecekler arasında şu meşhur dümbükte var. Anlayanlar anladı o dümbüğün kim olduğunu ;))))) )Her ne yaptıysanız onun karşılığını önünde sonunda görürsünüz. Ancak o karşılığın hikmetini kavrayıp aklı selim hareket etmeye başladığınız zaman başlar özgürlüğünüz. İşte esas o zaman potansiyelinize uygun yaşamı yaratma zamanı gelmiştir artık :) Zor mu? Aklı başında olana değil :) Evet gelelim Yeni Aya;

Yod yani tanrının parmağı oluştuğunda hem olayın üzerinde kontrolünüz yoktur, hemi de birşeyleri zaman içerisinde anlarsınız. Zaman gerçeğin aynasıdır. Çirkini de, güzeli de, dogruyu da yanlışı da açık açık gösterir zamanı gelince…..

Akrep burcundaki transit K.A.D. İkizler burcundaki Güneş/Ay ve Oğlak burcundaki Plüto arasında YOD oluşmuş. Birinin ölümü ama kimin? Ölüm nasıl olur, görevini yapmayanı sistem çeker alır ölümüdür bu ölüm! Öldürmezse de süründürür. Bilemedim şimdi!  Bu görünüm bilinçaltı sorunlarını ifade eder.  Özellikle otorite takımında rastlanan kendinden nefretin üstünü örtme amaçlı kontrol etme dürtüsü sıkça rastlanan durumdur. Kişi kendi acziyetinin üstünü örtmek amaçlı başkalarının ( eş-çocuk-çalışan ya da halk farketmez) üzerinde egemenlik kurarak onları istediği kıvama getirmeye çalışır. Çevrenize iyi bakın, ısrarla birileri birilerini yönetmeye kalkıyorsa yönetmeye çalışanı iyi analiz edin. Güç, kontrol, hakimiyet bu tipler için çok önemlidir, çünkü içte sürekli kanayan yaranın üzerini kapayan bir bant vazifesi görür.  Güç elde etmek için LİBOŞYEN tavırlar sıkça başvurdukları yöntemdir. Kendi yetersizliklerinin üstünü örtmede başarılıdırlar. Doğup büyüdükleri çevre aşırı baskıcıdır ve bu tipler ebeveyn olduklarında çocuklarına, eşine yansıtır, bi topluluğa hitap eder olduğunda karşısındakine! Değişime inatla gösterilen direnç hayatlarını bir süre cehenneme çevirir ve pervasızca sırıtma hallerinin altında aslında içten içe acı çeken bir zavallı vardır! Bir süre sonra vücutta iflas etmeye başlar! Ancaaaaak işin içine Ay düğümleri girdiğinde karma devreye girer. Yani ya yaptığının bedelini öder ibret alır yoluna sağ salim devam edersin ya da bedel ödememek adına yırtınır, aynı tas aynı hamam devam edersin. Yeni ayın İkizlerde gerçekleşmesi 25 Mayıs yazısında belirttiğim davranışlarınızı dengelemenize yapılan açık çağrıdır. Bakın gizlenen her şey evrensel sistemin de desteğiyle açığa çıkıyor. Buna sol yanınızda duran cevher de dahil. Sağ-sol, alevi-sünni, beşiktaşlı-galatasaraylı ayrımlarının ne amaçla yaratıldığını ve ilüzyon olduğunu gördünüz. Gücün paradan, arkadaki kitleden değil sol yanındaki cevherden geldiğini her biriniz izliyor görüyorsunuz. Biz buyuz aslında!

Yalnııııııız yukarıda bahsettiğim tiplere onların yöntemiyle karşılık verirseniz tezeği avuçla yediniz demektir. Dönüşün, gücünüzü farkına varın ve evrenle bir olun. Boş yere birilerini değiştirmeye çalışmayın. Gitmeyen ilişkileri orda bırakın, sonuç vermeyen yönteemleri hayat yolunuzdan çıkarın. Ders alıp yolunuza devam edin ama ikizlerdeki Cüpiterin enerjisine aldanmayın. Haziran sonu Cüpiter o mendebur konumdan ayrılacak artık. O zamana kadar kendinizle yüzleşin! Dümbüklerle dümbükleşmeyin, oyuna gelmeyin, gaza gelmeyin. Uranüsten gelen akılsallığa güvenin.

Venüs Satürn ve Neptün arasında Grand Trine açısı oluştu. Bu açı altında yapılan hiçbirşey karşılıksız kalmaz. Hazır olana evren hayalindekini sunar. Doğum haritasında bu gezegenler arasnda Grand Trinesi olanlar (ay bende var, hayallerim gerçek oluyor :) yaşadınız! Aman diyeyim Plüyonyen davranışlarınızın altındakini çözmeye çalışın, işin içinde düğümler var, Plüton var unutmayın. Marsiyen enerjinizi olumlu kullanın. Gaza gelmeyin, gülün oynayın, yaratıcılığınızı ortaya çıkarın. Öperim hepinizi :)

Yarın: Grand trine ve yodlarla ilgili daa genel biz yazı ekleyeceğim şincilik bununla idare ediverin çooook yorucu bir hafta geçirdim :) Sevgilerimleeeee

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × one =