5 Nisan 2020 GÜNEŞ GÜNÜ

Jüpiter Pluto kavuşum
Venüs Mars trine – Venüs Satürn trine
Mars Uranüs karesi
Güneş Şans Noktası/Vertex trine
Ay Başakta

Koç/terazi – Boğa/Akrep enerjisi: eril dişil enerji
Mars Satürn’le kavuşup bir taraftan baskı yaratırken, Venüs desteği ile mevcut durumlarımıza orijinal ve yaratıcı çareler üretebilmek daha kolay olacak. Geçmişten gelen konular, tamamlanmamış işlerle ilgili kararlar vermek, düzenlemeler yapmak, aksiyon almak açısından oldukça uygun ve dinamik enerjiler çalışıyor. Finansal konular, ilişkiler, sosyal konular üzerinde durabilir, içinde bulunduğumuz koşullara etkili ve gerçekçi çözümler üretebiliriz. Tasnif, ayıklama, arşiv işleri, düzen oluşturma gibi sistemli rutin işlerle ilgili altyapı oluşturmak açısından oldukça olumlu bir Satürn desteği var.

Jüpiter Pluto ile bugün tam kavuşum yapıyor. Ortaklıklar ve işbirlikleri açısından yeni bir periyot tam kavuşumla aktifleşiyor. Güneş şans noktası/vertex trinesi de kavuşuma eşlik ettiğinden bu dönem başlayan enerjiler 2020 ve 2021 yıllarında çeşitli gezegen geçişleriyle tekrar tekrar aktifleşecek. Yenileyici enerjilerin tavan yaptığı bir dönemdeyiz. Güçlü kişilerle ortaklıklar, iş birlikleri etkin.

Mars Uranüs karesi, ani hareketler, ani kararlardan kaçınmak konusunda uyarıcı ki bu etki Salı gününde de hakim olacak. Aceleci hareketler, ani reaksiyonlardan kaçınmak sakin hareket etmek çok önemli. Düşme, çarpma kaynaklı kırık-çıkık-çatlaklar, bel ve omurga sorunları oluşabilir.
Elektrik, teknolojik aletlerle ilgili sorunlar ve programımızı bozan gelişmeler yaşanabilir. Mars-Uranüs enerjisi aşırı ısınmayı temsil eder. Dolayısıyla kullandığımız elektronik ev ekipmanları- iletişim araçlarında aşırı ısınmadan kaynaklanan sorunlarla karşılaşabiliriz. Ütünüzün fişini çektiğinizden, ısıtıcınızın düğmesinin kapalı olduğundan emin olunuz. Bu birkaç gün veri alışverişinde çeşitli sorunlarla da karşılaşabiliriz.

Sevgilerimle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × 4 =