29 Temmuz 2013 Özel / Davud Yıldızı (Mühr-ü Süleyman)

Evet sevgili dostlarım, 29 Temmuz 2013 ve 30 Temmuz 2013 tarihleri arasında gökyüzünde çok önemli bir açı oluşuyor: O da ” Süleyman’ın Mührü”… 29 Temmuz sabah saatlerinde Ayın Boğa burcunun ilk derecelerine geçmesiyle oluşacak bu çok özel görünüm, öyle etkisi iki günle sınırlandırılamayacak kadar uzun bir zaman dilimine işaret ediyor.

Günümüzde her ne kadar İsrail devleti ile özdeşleştirilmiş bir sembol olsa da, Selçuklu ve Eski Anadolu Türklerinin bir çok beyliğinin bayrağında sembol olarak kullanılmıştır bu altı uçlu yıldız. Dönemin Osmanlı Donanmacısı Barbaros Hayreddin Paşanın bir dönem Sancağında da bulunmuş ve bir kısım medya tarafından ayıplanmıştır rivayete göre… Teke beyliği, Candaroğulları, Karamanoğulları gibi Ön Türklerin bayraklarında yine bu sembol kullanılmıştır. Yani bu sembol öcü değil artı İsrail Devletinin de tekelinde değil. Adamlar işi bildiğinden mütevellit, ilim ve irfanı gözardı etmeden ilerlediğinden mütevellit özdeşleştirmişler kendileriyle.Gök ikilisi, yaratma başarısı- yaratan, anlamlarını içerse de esas anlamı göz ardı edilmiştir sembolün. Bu görünüm oluştuğunda ” heyyoooo, çok güzel olaylar gelecek, çok güzel ortaklıklarda olacağız, ülke olarak ortaklıkların baş müsebbibi olacağız” vari sevindirik olan bir kısım kişilerin bahsettiğinden çooook daha özel bir anlamı vardır! :) Birazdan neden böyle söylediğimi anlayacaksınız :)

1172613
“Onun ve kavminin, Allâh’ı bırakıp güneşe secde ettiklerini gördüm. Şeytan, kendilerine yaptıklarını süslü göstermiş de onları doğru yoldan alıkoymuş. Bunun için hidâyeti bulamıyorlar.” (en-Neml, 24)

Efem bu görünüm en son 8 Kasım 2003 tarihinde oluştu gökyüzünde. Hatırlarım o dönem herkes sevinçten havalara uçmuş, bir yıldız doğacak demişti. Heeee doğdu, doğdu da, o doğan yıldız mı sen git onu birde göklere sor :)))Evet çok büyük ortaklıklara girmiştik o tarihlerde, O da meşhur BOP Projesi :) Hani Şu Arap ülkelerinin ve de kendi özünün farkına varamamış ülkelerin Doğal kaynaklarına el koyup, sömürgeleştirme projesi vardı ya :) Bildiniz mi? Hah işte o ortaklık bu ortaklıktı. İşin özüne baktığınız da Petrol için görünse de tüm bu taklacı güvercinlerin bir araya toplaşmasının altında, daha bahsi bile geçmemiş başka bir şey var ;) Kasım’dan sonra çıkar işin kokusu herkes anlar ne içinmiş ve neden bozulmuş bu ortaklık! Ya da bozulmuş mu gerçekten. Mart ayındaki seminerlerimde bahsetmiştim, hatırlayan hatırlar ;) Hatay’ım canım ülkemin güzide parçası….

Dönelim konumuza ve Mühr-ü Süleyman’ın esas anlamına. Dostlarım Mühr-ü Süleyman Allah’ın CELÂL ve CEMÂL sıfatlarını sembolize eder. Bu yüzdendir ki, Eski Türklerde gök ikilisi denmiştir. Kur’an’da anlatıldığına göre, Hz. Süleyman bu MÜHÜR’ü yüzüğünde taşırmış. O yüzüğe sahip olduğu sürece de kuşların, karıncaların dilini anlar, cinlere hükmedermiş. Bir gün cinlerden biri bu yüzüğü çalmış, SÜLEYMAN da bu kudretini kaybetmiş. İşte Mühür kimdeyse Süleyman O’dur sözünün açıklaması budur…. Mührün esas sahibi Yüce Yaratıcıdır, dolayısıyla da ebedi Süleyman O’dur! Her  yıldızı iyi belleyip ardında kuyruk olmayın diyen de O’dur! Evet 29 Temmuz itibariyle 2003 yılında kurulan ortaklık bozulma yoluna girer zannımca, girer de öyle süt liman olmaz herşey! 10 yıllık kirli oyunun bedelini gözünü kapatıp herşey yolunda caaaaanım diyen herkes çeker! Öyle tanrısal irade sihirli değneğini dokundurup herşeyi yoluna koyar zihniyetinize de ayrı bir ayar oluyorum. Gözünüzü açın artık, gündüz düşü gören hülyacı kimliğinizden sıyrılabilmeniz için açık bir çağrıdır bu göklerden…… YILDIZINIZI İYİ SEÇİN!!! Her insanı iyi belleyip methetmeyin, her insanı da kötü belleyip zulmetmeyin! Duygusal davranmayın, zira önümüzdeki süreç duygusallığı tavan yapmışların hali pür melalini de gösterecektir ayrıntılarıyla.

Gelelim Davud Yıldızının astrolojik durumuna. İçiçe geçmiş iki adet Grand Trine (Büyük Üçgen) ve her altı ucun da kendinden önceki ve sonraki uca 60 derecelik açıyla bağlantısına Davud’un yıldızı denir. Davudun yıldızı oluştuğunda gök yüzünde 3 adet 180 derecelik karşıt açı – 6 adet 120 derecelik Trine (üçgen) açı – 6 adet 60 derecelik sekstil açı, 3 adet dikdörtgen oluşur.

29 Temmuz 2013 sabah saatlerinde oluşan görünüme, Lilith/Jüpiter/Mars, Pluto, Uranüs arasındaki 1.T-kare ve Ay, Satürn,Güneş arasındaki 2.T-kare de eşlik ediyor. Güneş ve Uranüs arasında da Trine görünümü var. O dönem kurulan ortaklığın gün yüzüne çıkmamış sır tarafıyla ilgili menfi paylaşım konusunda ortak paydada buluşamamışlardır. O her ne ise ona ihtiyaç elzem hale gelmiştir ve bu elzem durum açık düşmanlığa sevketmiştir birilerini. İhtiyaç olan şey yer altı kaynaklarıdır ancak ezberlediğimiz petrol değil bu kaynak. Bu kaynak, zorbalıkla dediğimi yaptırırım vari bir gerilim oluşturmuştur. Kasım Güneş Tutulması civarı söz konusu durum patlak verecektir. 10 yıl önce oluşan görünümünde ayrı bir noktada Tanrının parmağı görünümü vardır ve 22 Temmuz Kova burcunun 0 derecesinde meydana gelen dolunay o dönem Kova, Yengeç ve Başak burcunda oluşan Yod alanını tetiklenmiş ve Karmayı devreye sokmuştur. Transit Chiron o dönem ki Mars’ın, Transit Pluto da o dönemki Chiron’un bulunduğu noktaya gelmiştir. Evet evrensel sistem parmağı devreye girmiştir girmesine de yeni yıldınızı seçin der. Ama gündüz düşü gören bir hülyacı olarak değil…. İlimle, irfanla seçin… Kendinizi bilemeyin, bir sonrakı an için aksiyon alın, ama bunu yaparken sakına birileri gibi tuzağa düşmeyin. İlimi, irfanı kendinize yol eyleyin. Her sesi çok çıkana, çok kulak vermeyin, sesi çıkmayanı da pasif bellemeyin! Seçimi yine başkalarına bırakmayın! Bu ülkeyi tekrar ayağa kaldıracak şey odur çünkü!

Kişisel öngörüleri 22 Temmuz yazısında detaylandıracağım….Sevgilerimle Öperim hepinizi…

“29 Temmuz 2013 Özel / Davud Yıldızı (Mühr-ü Süleyman)” üzerine bir düşünce

  1. tam bir dönemeçteyiz yani.ülkenin hali kötü.süleymanın mührünü bazı büyüklere hatırlatmak lazım.ilim irfan sahibi olalım katkılarınızla tabiiki .TANRININ parmağı sözünden açıkçası korkuyorum.zira bende de var.ne yapılması gerektiğini bilmeme ragmen korkmuyorum desem yalan olur.SEÇİMİ BAŞKALARINI BIRAKMAYACAĞIM.SEVGİLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × five =