26 Aralık Oğlak Burcu Güneş Tutulmasının Çözümleme Videoları

Videolar iki kısım halinde yayınlanmıştır. 1.video:

Şans, fırsat, büyüme, genişleme ve özgürlük bilinci taşıyan bir Güneş Tutulmasına hızla ilerliyoruz. Jüpiter Uranüs açısı bireysel haritası uygun olan kişilere bu haftadan itibaren desteğini verecek. Değişime, esnemeye açık olduğumuz oranda faydalanacağız bu fırsatlardan.

-kendi bildiğinizin dışına çıkın,
-her zaman gittiğiniz güzergah yerine farklı bir güzergahtan gidin 
-rutinlerinizin dışına çıkmaya çalışın
-hep yapmak istediklerinizi ama yapamadıklarınızı şimdi deneyin 
-kendinize güzel şeyler söyleyin 
-bırakmak istediklerinizi bırakmak için adım atın 
-söylemek isteyip dile getiremediklerinizi söyleyin 
-özgünlüğünüzü kucaklayın 
-farklılıkların tadını çıkarın

Böyle döngüler öyle kısa vadeli gündelik isteklerle heba edilecek zamanlar değil, hayatımızın yönünü değiştirecek olaylar taşıyan zamanlardır. Ve genellikle fırsatın ne olduğunu ya da nereden geleceğini kestiremediğimiz zamanlardır. Öyle bir an gelir ki, öyle alakasız bir yerde öyle alakasız diyebileceğiniz bir arkadaşlık kurarsınız ve o arkadaş hayatınızda öyle bir etki yaratır ki oraya gitmeseniz, asla bu fırsatı yakalayamazsınız.

Bu zamanlarda karşılaştığımız fırsatlar kişiler, olaylar hep bu şekilde seyreder. Ve genellikle bizi ruhsal olarak, bilinç olarak bir kapıdan daha özgürleştirici başka bir kapıya taşıyan aracılar olarak çalışırlar. Boğalar, Oğlaklar, Başaklar, Yengeçler, Akrepler, Balıklar ile Terazilerin ve Koçların bir kısmı, ilgili burçların ilk 6 gününde doğmuş olanlar, ilk 6 derecesinde gezegen, midpoint, asteroid, transneptünyen ya da şans noktası gibi arap noktası olanlar açısından çok verimli bir süreç olacak arkadaşlar.

 

2.video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × four =