10 Nisan 2013 Koç Burcunda Yeni Ay

    10 Nisan 2013 Çarşamba günü TS ile yaklaşık olarak 11:36 civarı Koç burcunun 20 derecinde bir Yeni Ay deneyimleyeceğiz. An’ın haritasında Aslan burcu 1 derecesi yükselmekte, Kova burcu 1 derecesi alçalmakta. Tepe nokta Koç burcunun 16 derecesinde konumlanmış ve hemen 4 derece ilerisinde 10.evde bir Yeni Ay doğmuş. Transit Venüs ve Mars’ta Yeni Ay kavuşum orbunda. Venüs Mars kavuşumları yüksek potansiyelli enerjiler taşır Sevgili dostlar. Burada kaçınılmaz tuzak, Andaki deneyimlere Marsiyen enerjinin Egosal yaklaşımı olacaktır. Yani Yeni Ay kendimize dürüst olmamız konusunda çağrı yapmakta. Kendimize dürüstlük düsturu ile atılan her adımın, ekilen her tohumun, başlanılan her işin müspet sonuçlarını önümüze serecektir. Kendimize yalan söylemeyelim :) En azından bu Yeni Ay bu konuda başlangıç yapalım ve kendi önümüzden şöyle bir çekilelim :) Bırakalım Sistem işini yapsın :) Çok mu zor? Oldular – olmadılar, ne oldu – ne olacaklar, öyle miydi- böyle miydiler bırakılsın kenara. Olur mu – olmaz mılar da öyle…    İki farklı hal vardır önümüze engel ama pek farkına varmayız, kim bilir belki de varmak istemeyiz :) Biri geçmiş zamanlardan sızan, diğeri daha gelmemiş olana yakılan. Kendimize samimiyetsizliğin temelinde, kendi kendini kandırmanın özünde işte bu iki halden sızan birşeyler vardır mutlaka. Amalar, fakatlar bir kenara bırakılmalı artık der yeni ay, yalan söyleme artık kendine, çekil önünden, su aksın yolunu bulsun. Yorma kafanı su şuradan mı akacak buradan mı geçecek, debisi mebisi ne olacak diye. An geldiğinde O sudur ki, akacağı yolu da bulur, geçeceği yeri de…. O sudur ki, zamanı geldiğinde gerekli şartları yaratır zaten :)

Sevgili dostlarım, tüm yaşadıklarımız çözülmelere işaret ediyor. Artık birşeyler değişmeli mesajı veriyor adeta. Bu Yeni Ayda bu alanda etkili işte :) Temasına uygun hareketlerde elbette güzel gelişmeleri de beraberinde getirecektir. Yeter ki inanalım, ama öyle sisteme, şuna buna değil. Kendimize inanalım, işte o zaman yansıyan herşey de değişime dönüşüme uğrayacaktır zaten.

Genel etkilere baktığımızda Koç, Aslan, Yay burçları olumlu enerjiler altında bir Yeni Ay deneyimleyecekler. Ateş grupları ile birlikte Terazi, İkizler ve Kovalar da Öze uyanış ve kendiyle barışma alanlarında güzel güzel gelişmelere açıklar. İnancın gücünü deneyimlemeler söz konusu. Özellikle ikili ilişkilerde yeniden doğuş, yeni Ben’e merhaba zamanı gelmiş anlaşılan :) Bununla birlikte Kariyer hayatları da değişikliklere gebe :) hadi bakalım hayırlı olsun…

Akrepler,Yengeçler, Balıklar ideallere ulaşma yolunda emin adımlarla ilerleme sürecindeler. Kimi ikili ilişkilerde, kimi kariyer hayatlarında, kimi kendine varma yolunda ideallerle bağlantılı yeni oluşumların içerisine girecekler. Sorunlarınıza, sıkıntılarına fazla takılmadan Transit Chiron’un akımına girerek şifalanacaklar adeta. Egonuza fazla kulak vermeyin, vesveselerinize kendinizi kaptırmayın, yeterki önünüzden çekilin diye sesleniyor gökler.

Boğa, Başak, Oğlaklar gizlerin açığa çıkmasıyla ilgili deneyimler ve başlangıçlara hazırlasınlar kendilerini. Büyük projeler, büyük oluşumlara  gebe sizin için bu Yeni Ay…. Ayrıca Yengeçler ve Akrepler de bu enerjilerden nasiplerince faydalanacaklar.

Kendinize inanın, kendinize samimi olun, kaçmayın, sığınmayın bir şeylerin ardına. Bırakın evren işini yapsın, yeter ki yalan söylemeyin kendinize :) Öperim hepinizi… Sevgilerimle…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighteen + two =