10 Mayıs Boğa Burcunda Güneş Tutulması ve Yeni Ayın Burçlara Etkisi

Koç  ve Yükselen Koç Burçları

Yeni ortaklıklar başkalarından gelen kazançlar konusunda yeni gelişmelere açıklar. Maddi imkanlarda gelişmeler, yeni gelir kapıları açılabilir önünüzde. Burada ki önemli husus, bu kazançlar bu imkanlar birleşik yollardan gelecektir. Kendi başıma yapmalıyım kendi başıma halletmeliyim fikrinden biraz uzak durmaya çalışın. Güneş tutulması birleşik ve ortaklığa pek yatkın olmayan çoğu koçların bu tazr kalıplarını çözecektir. Bu ay ve Haziran ortasına kadar ki süreçte buna paralel olarak yeni iş fırsatları çıkacaktır önünüze. Bazı koçların ikili ilişkilerinde çözülmeler olacaktır. Bireysel haritası uygun olanlar boşanacak ve yalnız olanlar sürpriz ve ani evlilik yapacaklar tutulmayı takiben 4 ay içerisinde. Tutulma bu alandaki tıkanıkları çözmek üzerine çalışıyor.

Boğa ve Yükselen Boğa Burçları

Evlilik ve ilişkiler alanında veryansın başlıyor. İçinize attığınız ifade edemediğiniz her ne varsa dışarı çıkaracak ve adeta bir patlama yaşatacak. Bazı Boğaların evliliği bir sırrın ortaya çıkmasıyla birlikte sarsıntıya uğrayabilir. Buna paralel bireysel hartası uygun olanlar eşleriyle ayrılabilir.Yaşam biçiminiz, özellikle ev hayatındaki bağımlılıklarınız, kalıplarınız ve sizi köşeye sıkıştıran alışkanlıklarınız çözülerek kendinizi yenilemenize olanak sağlayacak. Gelenekselliği aşma konusunda sabit ve değişime pek yanaşmayan yapınız değişime uğrayacak ve esnek yaklaşımlar içinde bulunmanız için sizi zorlayacak. Evrensel sistem bu alanda değişim yapmak istiyor. Kökeninde çocukluk döneminde anne ve babadan aldığınız etkinin üzerinde çalışabilirsiniz. Mümkün mertebe bu dönemde ebeveynlerinizle ilişkilerinizden üzerinize aldığınız davranış kalıplarının üzerinde çalışın.

 

İkizler ve Yükselen İkizler Burçları

İç alem, bilinçaltı alanında gerçekleşecek tutulma, ciddi bir sarsıntı geçirmenize sebep olabilir. Bilinçaltı alışkanlıklarınızın hayat kaliteniz üzerindeki etkisinin farkına varabilirsiniz. Gündelik yaşamdaki ufak olaylar, iş çalışma ortamınızdaki bir takım olaylar bunu açığa çıkarmak adına deneyimler sunabilir sizlere. Kim bilir dışarı düşman olarak bellediklerinizin aslında düşman olmadığını, kendinize düşman olan asıl kişinin siz olduğunu anlayabilirsiniz.Bu alanda da bağımlılıklarınız, alışkanlıklarınız ve kendinize güvensizliğiniz var. Mayıs sonundaki ay tutulması ile bu durum daha görünür bir hale gelebilir. Buna paralel kardeşlerle ilişkilerde değişimler söz konusu. Bir yolculuk, bir ziyaret birşeylerin seyrinin değişmesine neden olacak gibi.

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeç Burçları

İdealler, unutlar alanında sosyal hayattan gelecek başarılar  gündemde. Kalabalıklarla ilgili organizasyon  aktiviteler ön plana çıkmanızı sağlayabilir. Bazı yengeçlerin dostluklar alanında değişimler, yeni gruplara katılım ve faaliyetlerde aktif olara görev alma ve bu alandan gelecek yararlara açıklar. Yalnız olan yengeçler bu ortamlarda yeni tanışmalarla birlikte pat diye bir aşkın içinde bulabilir kendini. Nasıl denir, sanki şimdiye kadar hissetmediğiniz şeyleri hissettirecek, kendinizi ifadenizden tutun, yaşamdaki profilinizi tamamen değiştirecek bir aşk bu aşk. Bazıları ise kalabalıklardaki bir başarıyla yaşayacak bu değişikliği. Çocuklarla ilgili başarı getiren birşeyler söz konusu. Bu her ne ise çocuklarınızla birlikte sizi de kalabalıkların içine sevkettirecek birşey. Hadi hayırlısı…

 

Aslanlar ve Yükselen Aslan Burçları

Kariyer hayatlarında bir değişiklik bekliyor bazı Aslanları. Bir yenilik, yer değiştirme, iş değiştirme gibi etkilere gebe. Bölüm değişikliği yaşayabilir, terfi edebilirsiniz, başka bir firmeyla anlaşıp oraya geçebilirsiniz yada bir eğitim sürecine girebilirseniz. Bu değişiklik başarıyı da beraberinde getirecektir ve aileniz birlikte yaşadığınız insanlarla birlikte vakit geçirmenizi de sağlayacak birşey olabilir. Zaten ebeveynlerin güzel değişiklikleri söz konusu. Ev değişimi yada genel bir yenilenme tadilat durumları olabilir bu. Yaz gibi gerçekleşecek birşeylere hazırlık gibi geldi tüm bunlar bana.

 

Başaklar ve Yükselen Başak Burçları

Bazı başaklar eğitim, bilgi amaçlı gruplara, organizasyonlara girecekler. Bu topluluklar ve o ortamlardan edindikleri bilgiler kabuklarını kırmalarına olanak sağlayacak. Bazı başaklara iş değişimi görünüyor ama sanki yollarla bağlantılı bir iş yada iş için başka bir şehre taşınmak gibi. Daha önce evlilik nedeniyle şehir değiştirmiş Başakların bir kısmı iş için geldikleri yöne doğru geri gidecekler. Yani geldikleri yerde aradıkları iş potansiyelini bulamamak, bu yüzden geri dönmek gibi birşey bu. Öte yandan bir kısım başakların bu yer değiştirme ile ilgili olarak evliliklerinde sorun alabilir diyebilirim. Günlük yaşamdaki plan programlarınız etkilenebilir olumlu ya da olumsu olarak. Oumlu ya da olumsuz olma durumunu ise geçmişteki tohumlarınız belirler. Ayrıca kardeşlerle ilgili bir ziyarette gündeme gelebilir.

 

Teraziler ve Yükselen Terazi Burçları

Başkalarından gelen gelirler, miras,nafaka gibi konularda kazançlara açıksınız. İlişkide bulunduğunuz kişilerden paylaşımsal yardımlar görebilirsiniz. Bazılarınında gelirleri kesintiye uğrayabillir. Fakat bu güneş tutulması aşırılıklarınız üzerinde etkili, kıskançlık, kin, sahiplenme, kontrol altına alma gibi kendinizden bile gizlemeye çalıştığınız davranışlarınız açığa çıkarabilir. Buna bağlı olarakta ilişkilerinizi sekteye uğratma gibi riskli durumlar yaşayabilirsiniz. Kendinizi kontrol altına almaya çalışarak, kaynağı bulmaya çalışmanız size uzun dönemde fayda sağlayacak olaylar getirebilir. Aşk ve ilişkiler alanında şansınızı fazla zorlamayın, zira egonuzun kurbanı olabilirsiniz. Akışla uyum içinde olmak size fayda getirecektir.

 

Akrepler ve Yükselen Akrep Burçları

Ani evlilikler ve bu dönemde oluşan yeni ilişkilerin 6 ay içerisinde evliliğe dönüşmesi sözkonusu. İkili ilişkilerde yaşanan sorunları çözmek için çok uygun zamanlardasınız. Sorunları körüklemenizde ayrılık getirir açık ve net! Şansınızı fazla zorlamamanız gereken, soruncu değil çözümcü olmanız gereken bir zamandır bu zaman. Kariyer yaşamında değişikler yapabilirsiniz. İlişkilerinizin ve Kariyer yaşamınızın değişerek yeni bir Platforma taşındığı bu dönemde sakin, esnek, çözümcü tutumlarınızın faydasını ileride deneyimleyeceksiniz. Bitmesi gereken ama sündürerek bitirilmemiş ilişkiler ise bu durumda kesin ve net olarak ya kopacak ya kopacaktır Sevgili Akrepler.

 

Yaylar ve Yükselen Yay Burçları

Yayların günlük tempoları değişiyor. Gündelik yaşamda iki ayağınızı bir pabuca sokacak türden zamanlar başlıyor. Yeni iş anlaşmaları, iş durumlarında değişim, bölüm değişikleri, tadilat ve dekorasyon gibi atkivitelerin günlük yaşamınızı yoğunlaştırması söz konusu olabilir. Ay sonunda yolculuklar gündeme taşınacak. Kardeşler, eş – dost, anne baba ziyareti olabilir. Yada anne baba sağlığıyla alakalı olarak yol katetmeleri mümkün olabilir. Ticari anlaşmalar içinse ay sonunu bekleyin bence.

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlak Burçları

Mantığa dayalı yaşam biçimine aşina olan Oğlakların artık duygularıyla kontakt kurma zamanıdır. Sorumluluklara verdiğiniz önem ve bu işte aşırıya kaçmış olanların sorumluluğu bırakması gerekiyor artık. İlla birine vermek zorunda değilsiniz, siz bırakın, bi alan illaki bulunur Duygularınızın coşacağı, ideal ve umutlarınızın yenileneceği, çocuklarla ilişkilerin önem kazanacağı bir sürece giriyorsunuz. Bastırılmış şeylerin açığa çıkmasıyla birlikte hayatın genelinde bir yenilenme başlayacak gibi. İlişkiler ve kanaatler güçlenebilir, sonuçlanmayan durumlarınız sonuçlanabilir. Bebek sahibi olmak isteyenler için uygun bir dönem var önünüzde, zaten takip eden süreçte çocuklarla haşır neşirlik, plan programlar var.

 

Kovalar ve Yükselen Kova Burçları

Yuva ebeveyn ilişkilerinde bağımlılık – bağlılık dengesi ile ilgili gelişmeler ve yeni başlangıçlar getiri bu yeni ay. Bağımlılık boyutundakiler bağımlılıklarını çözmek üzere, aile bağları kuvvetli olmayanlarsa bağları güçlendirmek adına deneyimler yaşayabilirler. Bazı Kovalar, iş ortaklığı gibi konularla ilgili yollarla bağlantılı bir zaman dilimine girecekler ve ebeveynlerden şaşırtıcı derece destek aldıklarını fark edecekler. Kesin kati anlaşmalar yapmamakla birlikte ay sonuna doğru durumlar netleştiğinde anlaşma yapmak daha uygundur.

 

Balıklar ve Yükselen  Balık Burçları

Yakın çevre kardeşlerle ilgili yoğun bir döneme girebilirsiniz.Değer yargılarınız inançlarınız, kalıplarınız değişime uğrayabilir. Özellikle inançlar alanında yenilenmeyle birlikte yeniden yapılanma hayata bakışınızda bir değişiklik olacak gibi. Kendinize inancnızla, çevreyle ilişkileriniz de farklı bir boyut kazanacak diyebilirim. Daha kendiniz olduğunuz zamanlar başlıyor bu tutulmayla birlikte. Kardeşlerin işleriyle ilgili yoğun bir trafik olabilir hayatınızda, yollarla bağlantılı gibi bu git geller. Yoğun tempo içinde kendinizi ruhsal rahatlık içinde bulacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 − 1 =